APARAT ORTODONTYCZNY

W dzisiejszych czasach

noszenie

aparatu ortodontycznego

to z pewnością nie powód do wstydu, a wręcz przeciwnie! Gwiazdy ekranu, internetu (youtuberzy) - znana i mniej znana osoba nosząca aparat ortodontyczny pokazuje, jak ważne dla niej jest zdrowie, inwestycja w piękny wygląd.

Aparat ortodontyczny

może być praktycznie niewidoczny, mniej lub bardziej wygodny, droższy oraz na każdą kieszeń. Posiadamy w ofercie następujące rodzaje aparatów ortodontycznych: aparat ortodontyczny stały, aparat ruchomy oraz aparaty Clear Aligner. Chętnie pomożemy Państwu dobrać taki aparat, który będzie najbardziej dostosowany do Waszych preferencji i potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!
Ile kosztuje

aparat ortodontyczny?

Jego cena kształtuje się od kilkuset złotych wzwyż, natomiast dokładną informację będziemy Państwu w stanie przekazać po pierwszym spotkaniu i wykonaniu tzw. wycisków. Średnie ceny aparatów ortodontycznych stałych wahają się w okolicach 1300 zł za sztukę (za jeden łuk). To właśnie aparat stały jest najpopularniejszy w procesie leczenia. Za jego pomocą okres leczenia może trwać od 18-stu do 30-stu miesięcy. Najpopularniejsze tego typu aparaty składają się z zamków przyklejanych specjalnym, chroniącym szkliwo klejem. Łączą je ligatury ze sprężystego drutu. W trakcie leczenia ortodonta dokonuje jedynie przeglądu aparatu ortodontycznego i w miarę potrzeby, jego regulacji.
.