ORTODONTA W MIEŚCIE BYDGOSZCZ

Z pośród wielu ofert

usług

ortodontycznych w mieście Bydgoszcz

(lub okolice np. Koronowo, Nakło) z wielką satysfakcją polecamy nasz gabinet mieszczący się w centrum Bydgoszczy. Dojedziecie Państwo do nas na wiele różnych sposobów. Mieścimy się na ulicy 20 stycznia 1920 r. 17/4, obok jest przystanek autobusowy (Mickiewicza, Teatr Polski). Polecamy szeroki wachlarz usług związany z dbaniem o Państwa uśmiech, zdrowy zgryz. Zakupiony u nas

Aparat ortodontyczny

może być praktycznie niewidoczny, mniej lub bardziej wygodny, droższy oraz na każdą kieszeń. Posiadamy w ofercie następujące rodzaje aparatów ortodontycznych: aparat ortodontyczny stały, aparat ruchomy oraz aparaty Clear Aligner. Chętnie pomożemy Państwu dobrać taki aparat, który będzie najbardziej dostosowany do Waszych preferencji i potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!
Ile kosztuje

aparat ortodontyczny w Bydgoszczy?

Jego cena kształtuje się od kilkuset złotych wzwyż, natomiast dokładną informację będziemy Państwu w stanie przekazać po pierwszym spotkaniu i wykonaniu tzw. wycisków. Średnie ceny aparatów ortodontycznych w naszym mieście Bydgoszcz wahają się w okolicach 1300 zł za sztukę (za jeden łuk). To właśnie aparat stały jest najpopularniejszy w procesie leczenia. Za jego pomocą okres leczenia może trwać od 18-stu do 30-stu miesięcy. Najpopularniejsze tego typu aparaty składają się z zamków przyklejanych specjalnym, chroniącym szkliwo klejem. Łączą je ligatury ze sprężystego drutu.
.