ZESPÓŁ
Zespół ortodontika.pl to gwarancja doświadczenia i odpowiednich kompetencji mających przełożenie na profesjonalnie wykonywane zabiegi leczenia wad zgryzu.
Sam sprzęt, aparat ortodontyczny itd. to nie wszystko - przygotowujemy odpowiedni plan leczenia.
Dorota Janik Majewska
lekarz stomatolog z ponad 25 letnim doświadczeniem,

od kilkunastu lat specjalizuje się w

leczeniu ortodontycznym

dzieci i dorosłych oraz w fizjoterapii ustno twarzowej.Wieloletni wykładowca na takich uczelniach jak Akademia Medyczna w Łodzi, Sopockie Szkoły Medyczne, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa czy Towarzystwo Wiedzy Powszechnej.Twórczyni autorskiego programu nauczania z zakresu ortodoncji dla logopedów. Członkini Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Poza udziałem w wielu szkoleniach i warsztatach ortodontyczny w kraju i zagranicą, z zamiłowania studiuje Prawo Medyczne i Prawa Pacjenta na Uniwersytecie Łódzkim.
Małgorzata Makowska
dyplomowana asystentka stomatologiczna i opiekun pacjenta. Przygotowuje dane z modeli i zdjęć diagnostycznych do analizy lekarskiej. Asystuje przy zabiegach, szkoli pacjentów z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej w trakcie leczenia ortodontycznego.

Szanowny Użytkowniku!

Z dniem 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Kto jest administratorem Twoich danych w serwisie ortodontika.pl ?

Począwszy od dnia 25 maja 2018 roku tzw. administratorem danych osobowych w niniejszym serwisie www jest firma Ortodontika, ul. 20 stycznia 1920r. 17/4, 85-081 Bydgoszcz.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe pozyskiwane są w ramach identyfikowania użytkownika podczas odwiedzin (data, adres ip, rodzaj przeglądarki internetowej). Korzystamy również z systemu Google Analytics firmy Google, dzięki któremu otrzymujemy informacje na temat oglądalności naszego serwisu. Nie gromadzimy Państwa danych kontaktowych w żadnej bazie, a formularz www umożliwia jedynie komunikację poprzez e-mail (nie wykorzystujemy tych danych do kampanii marketingowych, jedynie do kontaktu z Państwem w ramach przekazanych nam danych, na wyraźną Państwa prośbę). Dzięki temu w sprawny i wygodny dla Państwa sposób jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi dotyczące szeroko pojętej ortodoncji.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcom usług IT, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej - co zostało wspomniane wyżej - dane o ruchu użytkowników zbierane są przez firmę Google.

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw - skontaktuj się z nami w takim wypadku.

Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Zgadzam się
Nie teraz